Diskusia | Pod pokecat z nami «
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Pod pokecat
 
DomovDiskusiaHľadaťLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 chodíte do kostola ??

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
DiNi™

DiNi™


Poèet pøíspìvkù : 37
Eura [€] : 77
Join date : 17.12.2009

chodíte do kostola ?? Empty
OdoslaťPredmet: chodíte do kostola ??   chodíte do kostola ?? EmptyŠt december 24, 2009 11:41 am

nie nechodím skoro vobec :) newiem aky to ma zmysel..zase v boha verím ale kostol mi neprínáša nic... king
Návrat hore Goto down
http://bcp-clan.7u.cz
mAx™

mAx™


Poèet pøíspìvkù : 50
Eura [€] : 57
Join date : 17.12.2009
Age : 29
Location : ._.:Orlová**City :-*

chodíte do kostola ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: chodíte do kostola ??   chodíte do kostola ?? EmptyŠt december 24, 2009 1:02 pm

Já jsem snad nikdy nebyl, ale jo byl jsem v chramu i když to neni jako tak kostel ani na štědrovečerní mši ....
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




chodíte do kostola ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: chodíte do kostola ??   chodíte do kostola ?? EmptyŠt december 31, 2009 10:40 pm

mAx™ napísal:
Já jsem snad nikdy nebyl, ale jo byl jsem v chramu i když to neni jako tak kostel ani na štědrovečerní mši ....

warezcz.cz, to sú filmy, hry, PDF, hudba, software atd, navyše skvelá kontrola funkčných odkazov!
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




chodíte do kostola ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: chodíte do kostola ??   chodíte do kostola ?? EmptyŠt december 31, 2009 10:41 pm

mAx™ napísal:
Já jsem snad nikdy nebyl, ale jo byl jsem v chramu i když to neni jako tak kostel ani na štědrovečerní mši ....

warezcz.cz, to sú filmy, hry, PDF, hudba, software atd, navyše skvelá kontrola funkčných odkazov!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





chodíte do kostola ?? Empty
OdoslaťPredmet: Re: chodíte do kostola ??   chodíte do kostola ?? Empty

Návrat hore Goto down
 
chodíte do kostola ??
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Chodite do kina?

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Diskusia | Pod pokecat z nami « :: Pokecomania :: Pokec o všetkom čo zostáva !-
Prejdi na: